فهرست مطالب

نمونه درمان دانشجویان دکتر وبر

درمان استئومیلیت توسط لیزر کم توان نسل 4 (لیزر مونلایت و استارلایت)

درمان آرتروز گرید سه توسط روش ترکیبی لیزر اینتراآرتیکولار مونلایت و استارلایت و تزریق سلول بنیادی و پی آر پی پیشرفته توسط دانشجویان دکتر وبر

در این روش ابتدا سلول بنیادی و پی آر پی پیشرفته با کیت استیم کیت (و نه لوله آزمایشگاهی) به داخل مفصل تزریق می شود و سپس در همان محل لیزر اینتراآرتیکولار وارد می شود و طول موج های اختصاصی درمان آرتروز بر اساس پروتوکل تابش می شود.
برای آرتروز گرید سه، جلسات درمان ماهانه و حداقل سه جلسه نیاز است. بعد از سه ماه نتایج در تصاویر پزشکی مشهود است.

نمونه کاربرد پی آر پی پیشرفته و سلول بنیادی در جوان سازی و زیبایی

نمونه درمان آرتروز پیشرفته بدون جراحی توسط روش تزریق سلول بنیادی، پی آر پی پیشرفته و لیزر اینتراآرتیکولار توسط پزشکان ایرانی

جلوگیری از قطع پای دیابتی توسط دانشجویان دکتر مایکل وبر در ایران

نمونه درمان زخم توسط لیزر کم توان

نمونه درمان زخم توسط لیزر کم توان و پانسمان

نمونه تزریق PRP پیشرفته و STEMCELL با روش تحریک لیزری (لیزر سوپر پالس RJ)

نمونه تزریق PRP پیشرفته و STEMCELL با روش تحریک لیزری (لیزر سوپر پالس RJ)

قبل و بلافاصله بعد تزریق

نتایج یک ماه بعد مجدد در همین کانال قرار داده می شود

دقت کنید که درست است که ورم دارد اما این روش بعد از روز ۳۰ ام بهتر و بهتر می شود چون ترکیب PRP و STEMCELL است

برای مشاهده روند انجام کار در اینستاگرام کلیک کنید 

https://instagram.com/dr.yasamanzandi

بهترین روش لاغری چیست؟ و تفاوت لیزر کم توان نسل 4 با روش های دیگر چیست؟

سالهای متمادی لیزر کم توان برای درمان لاغری به شکلهای مختلف مورد استفاده قرار گرفت. اما متاسفانه به دلیل اینکه تکنیک هایی که در گذشته برای انجام لاغری با لیزر کم توان استفاده می شد از لحاظ بالینی کارکرد نداشت برای مدت زیادی کنار گذاشته شد. ایراد روش های مبتنی بر لیزر کم توان در این بود که تعداد زیادی لیزر کم توان توسط دوش های لیزری در مناطق مختلف شکم قرار می گرفت که متاسفانه اغلب دارای طول موج ۶۳۵ نانومتر بود که نفوذ بالایی به داخل بافت ندارد و عملاً علیرغم قیمت بالای دستگاه ها و کار زیاد پزشکان نتیجه مناسبی حاصل نمی شد.

اما دقت داشته باشید که ایراد کار از از تکنولوژی به کار رفته در لیزر کم توان بود.

در دستگاههای جدید لیزر توسط فیبر نوری داخل شکم می‌شود و لیزر به بافت چربی می رسد اگر پر توان باشد منجر به لیز شدن سلول های چربی و از بین رفتن آن می‌شود و اگر کم توان باشد باعث تبدیل شدن سلول های چربی به انرژی می‌شود (بدون عارضه) و این امر موجب لاغری می شود. به عبارت دیگر سلول ها مجبور می شوند به جای تغذیه از کربوهیدرات از چربی تغذیه کنند زیرا انرژی لازم برای متابولیسم سلول های چربی توسط لیزری که داخل بافت چربی شده است تامین می‌شود.

این روش منحصر به فرد برای بیماران کاربرد دارد که علی رغم رژیم های درمانی و ورودی کم مواد غذایی و کالری لاغر نمی شوند و به ویژه دوست دارند به صورت غیر تهاجمی لاغر شوند.

افرادی غذای کمی مصرف می‌کنند و کالری کمی مصرف می کنند اما لاغر نمی شوند، متابولیسم پایه بدنشان پایین است است و عملاً سوخت و ساز در بدن به کندی اتفاق می افتد در این روش که توسط دستگاه های لیزر مونلایت و استارلایت و یا لیزر وبر مدیکال به صورت لیزر اینترستیشیال استفاده میشود، فیبر های لیزری این مشکل را برطرف می‌کند.
در بیماران دیابتی در بیمارانی که دچار مشکلات متابولیسم هستند یا افرادی که نسبت به رژیم های لاغری مقاومت بدنی دارند این روش بسیار بسیار موثر است در عین حال که یک روش نیمه تهاجمی و کم تهاجمی محسوب شده و عملاً خطر خاصی ندارد. در این روش تعداد بسیار زیادی فیبر نوری لیزر در نقاط مختلفی که قصد لاغری وجود دارد وارد می‌شود و لیزر با مکانیسم‌های تاثیرگذاری روی میتوکندری اثرگذار است. تنها دستگاهی که در مارکت ایران این کار را انجام می دهد دستگاه مونلایت و استارلایت است که معادل دستگاهی  وبرمدیکال آلمان است که در دنیا استفاده می‌شود.