فهرست مطالب

آخرین اطلاعات لیزر

درمان موثر با روش پیشرفته و ترکیبی لیزر اینترا آرتیکولار، پی آر پی پیشرفته و سلول بنیادی

ویدئو قبل، نحوه درمان آرتروز با تکنیک جدید ترکیب تزریق پی آر پی پیشرفته، سلول بنیادی، ژل های آبرسان و لیزر قدرتمند اینترآرتیکولار را نشان می‌دهد. اگر فردی هستید که دچار آرتروز یا مشکلات مفصلی مفصل های تاندونی لیگامانی، پارگی منیسک، پارگی عضله و مشکل در ترمیم استخوان هستید و دوست ندارید جراحی کنید یا شرایط جراحی را ندارید و تمام کارهایی که برای درمان خود توصیه شده است را انجام دادید و موثر نبوده است این روش تا حد بسیار زیادی شرایط درمان شما را فراهم خواهد کرد. این روش حتما باید توسط پزشک انجام شود ابتدا تزریق سلول بنیادی و پی آر پی پیشرفته در محل ضایعه انجام می‌شود و دقیقاً در همان محل ضایعه، لیزر اینترآرتیکولار (لیزر مونلایت و استارلایت) با طول موجهای مختلف ۴۵۰، ۵۳۰، ۶۳۵، ۷۸۰، ۸۰۸ و ۹۰۵ نانومتر تابانده می‌شود (از طریق فایبرهای لیزری پیشرفته). این لیزر ها به صورت معمول از روی بدن نمی‌تواند وارد شود و حتماً باید از طریق دستگاه مونلایت و استارلایت زده شود. این روش با فیزیوتراپی بسیار متفاوت است که در آن تعداد جلسات زیاد و اثربخشی درمانی کم است (ممکن است درد کاهش یابد ولی اثر درمانی ضعیف است) و حتماً باید توسط پزشک انجام شود. شروع اثر گذاری برای فرآیندهای ترمیمی از ماه اول و به صورت موثر از ماه سوم خواهد بود.

درمان شانه یخ زده (درد، آرتروز و برخی مشکلات سیستم عصبی عضلانی) توسط روش بسیار قدرتمند تزریق پی آر پی پیشرفته، سلول بنیادی و لیزر اینترا آرتیکولار (لیزر داخل مفصلی)

دکتر مایکل وبر، پزشک متخصص و دانشمند برجسته آلمانی و ریاست آکادمی لیزر و لیزر تی سی ام اروپا هستند. در این ویدئو ایشان به دانشجویان پزشکی خود آموزش می دهند که چگونه از طریق روش ترکیبی تزریق پی آر پی پیشرفته و سلول بنیادی و وارد کردن لیزر اینترآرتیکولار (لیزرهای کم توان نسل ۴ دارای فرکانس دقیق)، بیماران خود را درمان کنند. این روش برای بسیاری از حوزه ها از قبیل درد مشکلات عصبی عضلانی تاندونی استخوانی و غیره کاربرد دارد. این روش با فیزیوتراپی معمولی بسیار متفاوت است و یک روش درمانی قدرتمند و جدید محسوب می‌شود و در حال حاضر عده‌ای کمی از پزشکان با این روش آشنا هستند. در این روش به جای استفاده از لیزرهای پرتوان و کم‌توان که جلسات طولانی، و گران با اثر بخشی کم تر دارند، لیزر اینترستیشیال و اینترآرتیکولار نسل ۴ به صورت هدفمند در ترکیب با سلول بنیادی و پی آر پی جهت درمان به شکل بسیار اختصاصی، موثر استفاده می‌شود.

Even severe coxarthrosis can be treated with good results by combination of laser acupuncture, PRP plus photobiomodulation ( interstitial and transdermal) . High end integrative medicine as claimed by the European Laser Academy Germany.

Dr. med. Michael Weber

فوتودینامیک تراپی جهت کاهش میزان لود ویروس، باکتری و قارچ

چاپ مقاله و پروتوکل دقیق فوتودینامیک تراپی صحیح برای پیش گیری از حاد شدن بیماری کرونا covid-19 توسط فوتودینامیک تراپی 

دکتر مایکل هانس وبر، دکتر یاسمن زندی مهران، دکتر هادی حسینی سعادت، رابرت وبر، آرمین اورتابر، دکتر ماتیاس وویکیج 

نتایج تکمیلی برای ژورنال Lancet ارسال شده است.

جمع بندی تحقیقات ما تا امروز:

فوتودینامیک تراپی داخل خون در درمان بیماران کرونایی چه mild و moderate و چه حاد موثر نبود

فوتودینامیک تراپی صحیح (با بررسی بهترین حساسیت نسبت به این نوع ویروس) داخل دهان و بینی در فاز viral موثر بود و مانع ورود بیمار به فاز التهابی شد

فوتودینامیک تراپی صحیح

برای یک سلول سرطانی خاص میزان حساسیت داروهای فوتوسنتیسایز شده بررسی می شود و سپس به بیمار داده می‌شود و هر بیماری فتوسنتیسیزر خاص خود را دارد

افرادی که به نام فوتودینامیک تراپی بدون چنین بک گراندی اقدام می کنند کاملا نادرست است