فهرست مطالب
آخرین اطلاعیه ها

کلینیک لیزر اروپا (شعب)

کلینیک لیزر اروپا با مدیریت جناب آقای دکتر مایکل وبر، در کشور امارات و پرتغال نیز دارای شعبه است و هیچ شعبه ای در ایران ندارد.

سرطان و پروسه درمان

روش های مختلفی برای درمان سرطان وجود دارد
۱. روش تست بایو مارکرها برای درمان سرطان
۲. شیمی درمانی
۳. ایمیونو تراپی
۴. رادیوتراپی
۵. سلول بنیادی
۶. جراحی
۷. فوتو دینامیک تراپی (فوتو داینامیک تراپی)
۸. فوتو ایمیونو تراپی (فوتو ایمیونو تراپی)

برخی از این روشها در ایران انجام نمی‌شود یا به صورت پیشرفته قابل انجام نیست. به عنوان مثال در کشور آلمان آزمایشگاههای خاصی وجود دارد که می تواند تعیین کند که روی سلول سرطانی کدام ماده شیمی درمانی و به چه میزان موثر است. در حالیکه در ایران بر اساس گایدلاینها، آخرین و قوی ترین داروها به بیمار تجویز می‌شود در حالی که سلول سرطانی یک سلول هوشمند است و ممکن است در طول دوره درمان نسبت به داروهای شیمی درمانی مقاوم می‌شود و ارزیابی مجدد باید در هر مرحله انجام شود. یا ممکن است علیرغم اینکه داروی شیمی درمانی بسیار قوی باشد اما روی نوع تومور خاصی تاثیر زیادی نداشته باشد. مهمترین مسئله قبل از تصمیم به اینکه کدام درمان یا درمان ها باید برای یک بیمار سرطانی انجام شود این است که آگاهی کامل در مورد تومور سرطانی و ژنو تایپ های آن و سرعت رشد آن ها و داروهای موثر و میزان تاثیرگذاری آنها بر سرطان بررسی شود.

دکتر مایکل وبر، رئیس آکادمی لیزر و لیزر تی سی ام اروپا، در حال حاضر درمانهای مختلفی را با همکاری تیم خود در آلمان بر روی بیماران سرطانی انجام میدهند که همه درمانهای فوق و به شکل بسیار پیشرفته در دسترس بیماران خواهد بود.
اگر شیمی درمانی برای یک بیمار موثر باشد این روش استفاده خواهد شد اما اگر داروهای شیمی درمانی موجود دارای اثر کمی روی تومور باشند روش های جایگزین مانند فتودینامیک تراپی و ایمیونو تراپی و فتو ایمونوتراپی انجام خواهد شد.

برخی از تکنولوژی ها و تجهیزات کلینیک لیزر اروپا شعبه امارات

پخش ویدیو

تفاوت کلینیک لیزر اروپا با سایر کلینیک ها در تشخیص و درمان سرطان

روش های تشخیصی در کلینیک لیزر اروپا شعبه امارات در خاورمیانه منحصر به فرد است.

 • تشخیص مرحله صفر سرطان با استفاده از تست پروگاسترین
 • تشخیص حساسیت به داروهای شیمی درمانی با استفاده از تست CTC
 • تشخیص کاربرد داروهای بیولوژیکال و امکان اندازه گیری حساسیت تومورهای سرطانی نسبت به این داروها
 • تغییرات دقیق روند درمان و بهبودی با استفاده از پیشرفته ترین آزمایش های ژنتیکی و بالینی
 • تغییر پروتوکل در صورت مقاومت تومور

روش های درمانی نیز شامل طیف وسیعی از درمان ها است که در صورت نیاز به صورت ترکیبی تلفیقی استفاده
می شود.

 • شیمی درمانی پیشرفته
 • فوتو دینامیک تراپی
 • فوتو ایمیونوتراپی
 • ایمیونوتراپی
 • رادیوتراپی
 • جراحی
 • سایر درمان ها (مانند درمان های هورمونی یا استفاده از برخی داروهای بیولوژیکی و ارگانیک)
 

تست پروگاسترین: تشخیص مرحله صفر سرطان

منظور از تشخیص مرحله صفر سرطان چیست و چگونه انجام می‌شود؟
در این ویدئو ابتدا نتیجه تست پروگاسترین را که در کلینیک لیزر اروپا (مدیریت دکتر مایکل وبر) و در شهر دبی انجام شده است، می‌بینیم. این تست مربوط به بیمار ۲۸ ساله‌ای است که هیچ علائم بالینی خاصی نداشته و صرفا جهت بررسی‌های پزشکی سالیانه انجام شده است و متاسفانه تست پروگاسترین با عدد بالایی مثبت بوده و ایشان سرطان پیشرفته‌ای داشتند که از آن خبر نداشتند.
وقتی که یک سلول سرطانی می‌شود و شروع به تکثیر می‌کند، بعضاً باید سالها بگذرد تا میلیاردها سلول سرطانی تشکیل شده باشد به گونه‌ای که روش‌های معمول تصویربرداری و تشخیص سرطان بتوانند آن را تشخیص بدهند.
و اینجاست که ۲ اتفاق بد رخ می‌دهد.
اول اینکه چون تعداد سلول‌های سرطانی زیاد شده است سرعت تکثیر آنها نیز بیشتر شده و کنترل و درمان سرطان سخت تر می شود.
از طرف دیگر ممکن است این سلول های سرطانی به جاهای دیگر از بدن بروند و منجر به سرطانی شدن آن‌ها و متاستاز شوند.
برای تشخیص زودهنگام سرطان و درمان با روش های موثر تست مرحله صفر سرطان بسیار کلیدی است.
تنها کلینیکی کا در خاورمیانه این تست رو انجام می‌دهد کلینیک لیزر اروپا با مدیریت جناب آقای دکتر مایکل وبر، پزشک و دانشمند برجسته آلمانی است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شرح مختصری از فرآیندهای درمان سرطان در کلینیک لیزر اروپا در کشور آلمان، مدیریت دکتر مایکل وبر

سلام. من دکتر وبر از کلینیک لیزر اروپا هستم. امروز می خواهم نحوه درمان سرطان را در کلینیک خود را به شما توضیح دهم. روش ما یک روش تلفیقی با در نظر گرفتن انکولوژی مبتنی بر طب غربی، رادیوتراپی و نیز در نظر گرفتن مسائل فیزیولوژیکی و پاتوفیزیولوژی سرطان است. اگر شما به کلینیک ما بیایید یا مریض سرطانی ارجاع دهید، ابتدا تاریخچه بیماری را با تمام جزئیات بررسی می‌کنیم و این مبنای تمام درمان ها خواهد بود. از لحاظ آزمایشهای بالینی یک ارزیابی بسیار پیشرفته روی خون، و روی سلول های سرطانی در حال گردش در خون و همچنین بررسی حساسیت این سلول های سرطانی موجود در خون انجام می شود. این بررسی ها از طریق تبادل اطلاعات با دانشگاه پزشکی در آلمان است. 
نتایج این آزمایش ها به ما نشان می دهد که چه داروی شیمی درمانی روی سلول‌های سرطانی در یک بیمار خاص و با چه احتمالی موثر است. اما تمرکز کار ما روی بررسی اثر و حساسیت داروهای طبیعی است از جمله ویتامین سی، کورکومین، آرتسونات و بسیاری مواد دیگر.
بر اساس تاریخچه بیمار و بر اساس آزمایش های بالینی کل‌نگر (بررسی جامع تمام روش ها) و نتایج آن ها در ترکیب با نتایج آزمایش های کامل روی نمونه خون، شامل آنالیز تمام مواد معدنی در خون، وضعیت ویتامین‌ها، بررسی پارامترهای اکسیداتیو مانند لیپید پراکسیدیشن، بررسی وضعیت سیستم ایمنی یک پروتکل پیشرفته، بسیار ویژه و اختصاصی وابسته به وضعیت خود بیمار طراحی می کنیم [پروتوکل اختصاصی فرد است نه بیماری، یعنی علیرغم تشابه نوع سرطان ممکن است فرد با فرد متفاوت باشد].
معمولا ۴ تا ۶ بلوک درمانی داریم که هر بلوک شامل ۵ تا ۷ روز درمان است؛ به گونه‌ای که تزریق ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بیمار سرطانی برای از بین بردن سلول های سرطانی انجام می شود و همچنین اغلب موارد مواد طبیعیِ خاصی که جاذب نور هستند (فوتوسنتیسیزر) برای انجام روش درمانی که به آن فوتودینامیک تراپی می گوییم تزریق می شود.
برای مثال کورکومین در انواع سارکوما و تومورهای مغزی فعال می شود. در این موارد ما از خاصیت کورکومین و تابش لیزر آبی داخل وریدی (داخل خون) استفاده می‌کنیم و این یک درمان ضد التهابی-ضد سرطانی است که به آن فوتودینامیک تراپی (فوتوداینامیک تراپی) می گوییم.
اما این پروسه ها همه آنچه که ما انجام می‌دهیم نیست. اگر نیاز باشد ایمیونوتراپی انجام می دهیم و در صورت نیاز درمان فوتو ایمیونوتراپی انجام می دهیم و البته ما تمایل داریم در این مدت با انکولوژیست، رادیوتراپیست و پزشک شخصی شما که به او اعتماد دارید ارتباط داشته باشیم.
بعد از پایان ۴ تا ۶ بلوک درمانی که هر یک بین ۵ تا ۷ روز به طول می انجامد، بررسی جامع بر روی نتایج و اثربخشی روش درمانی داریم.
بنابراین مجدداً آزمایش بررسی سلولهای سرطانی در خون را انجام می دهیم. متاسفانه برخی از تومورها هوشمندانه عمل می‌کنند و میزان حساسیت خود را به داروها تغییر می دهند. این ارزیابی مجدد بسیار مهم است است که آیا داروهایی که ابتدای کار و پس از آزمایش های اول روی سرطان موثر بود؛ همچنان موثر است یا خیر.
نتایج این آزمایش ها با بیمار و انکولوژیست وی مطرح می‌شود و پایه ای است برای تصمیمات و نحوه ادامه درمان.
ما دوست داریم که یک درمان جامعه و تلفیقی را پیشنهاد کنیم و به شما برای تماس و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه انجام درمان خوش آمد می گوییم.

نحوه متاستاز و پخش شدن سرطان در بدن و راهکار درمان آن

بسیاری از مرگ و میرها در سرطان ناشی از متاستاز سرطان است. متاستاز زمانی اتفاق می‌افتد که سلول‌های سرطانی از تومور اولیه جدا می‌شوند و در بدن حرکت کرده و سپس در بافت و ارگان های دیگر رشد می کنند. متاستاز با از بین بردن و آسیب به ارگان های مهم مانند مغز، ریه و کبد باعث مرگ و میر می شود. سلول‌های سرطانی دائماً از تومور اولیه جدا می‌شوند. برخی از این سلول ها از طریق عروق و مسیرهای لنفاوی حرکت می‌کنند. سلول‌های سرطانی در مسیرهای بلند و عروقی حرکت کرده و به قسمت های مختلف بدن می رسند. بسیاری از سلول‌های سرطانی در مسیر حرکت در بدن در عروق از بین می روند اما برخی از آنها زنده می‌مانند و به دیوار عروق چسبیده و با عبور از دیواره عروق وارد بافت های دیگر می شوند.
این سلول ها ممکن است تکثیر یافته و تومورهای متاستاتیک ایجاد کنند.
سلول های سرطانی اکثراً در چه نواحی منتشر می شوند؟ 

متاستاز و گسترش سلول سرطانی به ناحیه ای که تومور اولیه شکل گرفته است بستگی دارد. سرطان سینه؛ معمولاً به استخوان‌ها، ریه، کبد و مغز گسترش می‌یابد و سرطان روده معمولاً به ریه ها و کبد گسترش می یابد. این مهم است که بدانید تومورهای متاستاتیک از جنس تومورهای اولیه هستند. به عنوان مثال اگر سلول های سرطانی روده از طریق عروق منجر به ایجاد تومورهای متاستاتیک در کبد شوند، این تومورهای متاستاتیک از جنس سرطان روده هستند و نه سرطان کبد.
سلولهای متاستاتیک در سرطان روده که در نقاط دیگر بدن پخش شده است توسط داروی یا درمان های دیگری که جهت درمان سرطان روده استفاده می شود، درمان می شوند. برای جلوگیری از متاستاز تکنیک های فوتو دینامیک تراپی و فوتو ایمیونوتراپی در مراحل اولیه تومور بسیار مهم و اساسی است و هر قدر این درمان ها با تاخیر بیشتری انجام شود احتمال درمان کاهش می‌یابد. کلینیک لیزر اروپا در کشور آلمان با مدیریت جناب آقای دکتر مایکل وبر کار درمان سرطان‌های متاستاتیک و جوگیری از متاستاز سرطان را انجام می‌دهد.

درمان سرطان با ایمیونو تراپی چیست؟ انواع آن چگونه است؟

فوتو ایمیونو تراپی چیست؟ چگونه در درمان سرطان کمک می کند (روی کلی زیر کلیک کنید و تا انتها ببینید)

روش درمان برخی از بیماری های سخت و پیشرفته توسط روش ترکیبی سلول بنیادی و لیزر پیشرفته

در کلینیک لیزر اروپا در کشور آلمان (دکتر مایکل وبر) از تکنولوژی های نوین برای درمان بیماری های سخت استفاده می شود. در این روش که در ویدئو مشاهده میکنید، سلولهای بنیادی از چربی گرفته می‌شود و پس از قرار دادن در سانتریفیوژ و انجام پروسه ‌ای خاص، سرم سرشار از سلول بنیادی مجدداً به داخل خون تزریق می شود. از آنجایی که این سرم از خود بیمار گرفته می‌شود به هیچ عنوان انتقال بیماری یا عارضه برای او نخواهد داشت و هیچ واکنش حساسیتی ایجاد نمی کند. این روش برای بیماری هایی که در آن منشاء تخریبی وجود دارد (بیماریهای دژنراتیو) کاربرد دارد. می توان در حوزه ارتوپدی و درد نیز از این روش استفاده کرد و همچنین بیماری های عروقی و ریوی. در بیماریهای نورولوژیکی نیز کاربرد دارد.

معرفی کلینیک لیزر اروپا با مدیریت دکتر مایکل وبر

تکنیک ها و روش های مورد استفاده در کلینیک لیزر اروپا

کاربرد لیزر درمانی / لیزر تراپی / فوتو بیو مدولاسیون پیشرفته در کلینیک لیزر اروپا

فوتو بیو مدولاسیون، لیزر کم توان، لیزر درمانی ابزاری قدرتمند در زیبایی و درمان

‏فوتوبیومدولاسیون یا لیزر کم توان که در پزشکی بیش از ۴ دهه استفاده می شود، ابزار فوق العاده ای در انواع بیماری ها از سر تا پا است. مطالعات بالینی Evidence base نشان می‌دهد که این روش برای ریزش مو و طاسی ابزار مناسبی است. بیماری های نورودژنراتیو مانند پارکینسون، آلزایمر، کاهش برخی حواس، کاهش شنوایی، وزوز گوش، کاهش بینایی مانند بیماری AMD (یکی از مهمترین علل کوری در کشورهای غربی)، همه بیماری‌هایی است که فوتوبیومدولاسیون در آن ابزار مناسبی است. همچنین در بسیاری از آزمایش‌های بالینی روی بیماری های تیروئیدی موثر است. بیماری‌های مزمن قلبی مانند نارسایی قلبی، بیماریهای ریوی مانند آسم یا COPD توسط لیزر قابل بهبود است. فوتوبیومدولاسیون ابزار خوبی روی بیماری‌های مزمن گوارشی مانند بیماریهای روده، زخم کولیت (Ulcer Colitis) است. اگر به طیف بیماری‌های عصبی عضلانی نگاهی بیندازیم، فوتوبیومدولاسیون برای بیماری هایی مانند روماتوئید آرتریت یا بیماریهای دژنراتیو مانند استئوآرتریت لگن یا زانو، و بیماری آرتروز مچ دست و… ابزار مناسبی است. بیماری‌های سیستم ایمنی و حتی سرطان می‌تواند توسط خاصیت نور درمان شود. در چنین مواقعی معمولاً خاصیت نور را با مواد جاذب نور (فوتوسنتیسیزر) ترکیب می کنیم.

استفاده از تکنیک لیزر داخل بافتی (لیزر اینترستیشال) در کلینیک لیزر اروپا

استفاده از لیزر پن حرفه ای و پیشرفته در کلینیک لیزر اروپا

استفاده از پروب کلاستر سوپرپالس 300 وات (نفوذ غیرتهاجمی لیزر با پیشرفته ترین پروب)

استفاده از شاور لیزری پیشرفته در درمان بیماری های پوستی در کلینیک لیزر اروپا

استفاده از درمان های تلفیقی، و تکنولوژی های پیشرفته در درمان بیماری های مختلف در کلینیک لیزر اروپا

سمینار آشنایی با روش پیشگیری و درمان سرطان های متاستاتیک

با سلام و عرض ادب و احترام

از اینکه کلینیک لیزر اروپا، شعبه امارات را انتخاب کرده‌اید، سپاسگزاریم

لطفا اطلاعات بیمار را به شماره زیر ارسال کنید و منتظر نظر کمیسیون پزشکی زیر نظر دکتر مایکل وبر بمانید.

wa.me/989120371093